Gdynia, ul. Śląska 21/216
+48 733 280 180 +48 733 280 182
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Zapewnimy Ci najlepszy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników

  • Jesteś fachowcem w swoim zawodzie?

    Szukasz dobrze płatnej pracy lub nowych wyzwań?
    Oferujemy pracę w Polsce, Niemczech i Danii.

    Ofery pracy Zgłoś się

O nas

Wyłaniamy i zatrudniamy najlepszych specjalistów realizujących zadania produkcyjne najczęściej bezpośrednio w zakładzie Klienta, co daje większą możliwość kontroli realizowanych usług.
Niewątpliwie to co nas wyróżnia to indywidualizm w podejściu do każdego Klienta, precyzja i profesjonalizm. Zapewnimy Ci najlepszy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników odpowiadający Twoim oczekiwaniom.
Obsługujemy Klientów na ternie Polski i Europy dostarczając pracowników o różnych profesjach. Działamy w branży spawalniczej, elektromontażowej czy przy montażu konstrukcji stalowych. Pozyskujemy specjalistów do obsługi maszyn CNC, ślusarzy, magazynierów, logistyków. Z naszych usług outsourcingowych korzystają zarówno mniejsze przedsiębiorstwa jak i dla międzynarodowe korporacje.
Przyjęty przez nas model outsourcingu usług podwykonawczych pozwala na efektywne wykonywanie części zadań produkcyjnych i wytwórczych.
Kontakt
27
Zadowolonych firm
27
Kontraktów
50
Ogłoszeń o pracę
350
Pracowników
 

Oferta dla Kontrahentów:

Dynamika procesów gospodarczych, ewolucja światowych trendów czy zmiany w podejściu i świadomości pracowników, sprawiają, że polski rynek pracy ulega wielu zmianom. Widać coraz większe braki kadrowe oraz zainteresowanie pracownikami wyspecjalizowanymi w konkretnych branżach. Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na fachowców jest zatrudnianie osób zza wschodniej granicy, którzy z determinacją i zaangażowaniem podejmują prace w polskich firmach.
Przedsiębiorcy często borykają się z rotacjami wśród pracowników, co może znacząco destabilizować strukturę organizacyjną firmy, niekorzystnie wpływać na atmosferę wśród współpracowników i wywoływać ogólny niepokój. Pozyskanie pracownika, którego kwalifikacje będą odpowiadać specyfice danego stanowiska, a także oczekiwaniom pracodawcy, nie jest łatwym zadaniem. Nabór wymaga sporo czasu i precyzji, ale nie zawsze bywa trafny. Dlatego warto skorzystać z usług outsourcingowych i zostawić to profesjonalistom takim jak UKR PLUS Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmuje się procesem rekrutacji pracowników z Ukrainy. Rzetelnie realizujemy zlecone nam zadania w ramach outsourcingu, pozyskując najbardziej doświadczoną i pożądaną kadrę specjalistów i dbając o satysfakcję Klientów z wykonywanych dla nich usług.

Co zyskują nasi Klienci?

– zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę najlepszych fachowców, weryfikując ich wiedzę i kompetencje
– nasi pracownicy to doświadczony personel, dzięki czemu proces ich wdrożenia jest zdecydowanie krótszy i mniej kosztowny
– rekomendujemy wyłącznie sprawdzonych, rzetelnych i odpowiedzialnych pracowników, zmniejszając w ten sposób zjawisko rotacji kadrowych
– dążymy do zapewnienia ciągłości i optymalizacji procesów produkcyjnych
– zatrudnienie pracowników z Ukrainy w oparciu o umowę zlecenie eliminuje koszty związane z nadgodzinami, urlopami, chorobowymi czy PFRON
– zwiększenie zatrudnienia ukraińskiego personelu pozytywnie oddziałuje na motywację polskich pracowników
– pracownicy z Ukrainy są niezwykle zdeterminowani, zaangażowani i gotowi do pracy w wymiarze wykraczającym poza dobowe, tygodniowe czy miesięczne normy czasu
– zajmujemy się wszystkimi kwestiami administracyjno-prawnymi związanymi z zatrudnieniem obcokrajowca

Jesteśmy profesjonalnym i solidnym partnerem oferującym usługi podwykonawcze realizowane przez najlepszy zespół specjalistów z Ukrainy. Sprawdź nas i przekonaj się sam!
Zachęcamy do kontaktu, zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług!
Zapytaj o ofertę

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy albo zatrudnieniem pracowników? Napisz do nas!
ul. Śląska 21/216
81-319 Gdynia
woj. pomorskie
POLSKA

REGON: 366628344
NIP: 586-231-50-23
KRS: 0000664541
biuro@ukrplus.pl
Volodymyr Panchuk - Prezes Zarządu
tel. 733 280 180
volodymyr@ukrplus.pl
Oleksandr Panchuk - Wiceprezes Zarządu
tel. 733 280 182
oleksandr@ukrplus.pl