Gdynia, ul. Śląska 21/216
+48 733 280 180 +48 733 280 182
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Zapewnimy Ci najlepszy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników

 • Jesteś fachowcem w swoim zawodzie?

  Szukasz dobrze płatnej pracy lub nowych wyzwań?
  Oferujemy pracę w Polsce, Niemczech i Danii.

  Ofery pracy Zgłoś się

Co mówią o nas nasi Klienci

Prawdziwe opinie współpracujących z nami firm i pracowników.
 • Potrzebowałem pilnie pracowników budowlanych w związku z dużą ilością zleceń. Dzięki firmie UKR PLUS udało mi się poszerzyć front robót i zrealizować konkretne zlecenia. Pracownicy solidni i pracowici.
  Rafał - właściciel - BudowaDomow.pl
 • Firma UKR PLUS znalazła pracowników do restauracji w Gdańsku. To młodzi kucharze i pomocnicy z małym doświadczeniem jednak pracowici i pełni zapału.
  Andrey - właściciel restauracji
 • W ostatnich latach ciągle brakowało nam pracowników. Młodzi mechanicy z Ukrainy po odpowiednim przyuczeniu są świetnymi, sumiennymi pracownikami. Oby zostali z nami jak najdłużej.
  Witold - Kierownik zmiany - warsztat samochodowy
 • Wyjechałem do Polski aby dobrze zarobić. UKR PLUS znalazło mi pracę właściwie z dnia na dzień. Mam możliwość pracy w nadgodzinach, wypłatę dostaję regularnie i we właściwej wysokości - jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
  Wasilij - murarz - Białoruś
 • Trudno o dobrych młodych spawaczy, absolwentów szkół. Na szczęście za wschodnią granicą jest wiele wykwalifikowanych rąk do pracy. Z firmą UKR PLUS nie martwię się o żadne formalności.
  Franciszek - właściciel - branża spawalniczo-monterska

O nas

Wyłaniamy i zatrudniamy najlepszych specjalistów realizujących zadania produkcyjne najczęściej bezpośrednio w zakładzie Klienta, co daje większą możliwość kontroli realizowanych usług.
Niewątpliwie to co nas wyróżnia to indywidualizm w podejściu do każdego Klienta, precyzja i profesjonalizm. Zapewnimy Ci najlepszy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników odpowiadający Twoim oczekiwaniom.
Obsługujemy Klientów na ternie Polski i Europy dostarczając pracowników o różnych profesjach. Działamy w branży spawalniczej, elektromontażowej czy przy montażu konstrukcji stalowych. Pozyskujemy specjalistów do obsługi maszyn CNC, ślusarzy, magazynierów, logistyków. Z naszych usług outsourcingowych korzystają zarówno mniejsze przedsiębiorstwa jak i dla międzynarodowe korporacje.
Przyjęty przez nas model outsourcingu usług podwykonawczych pozwala na efektywne wykonywanie części zadań produkcyjnych i wytwórczych.
Kontakt
27
Zadowolonych firm
27
Kontraktów
50
Ogłoszeń o pracę
350
Pracowników
 

Oferta dla Kontrahentów:

Dynamika procesów gospodarczych, ewolucja światowych trendów czy zmiany w podejściu i świadomości pracowników, sprawiają, że polski rynek pracy ulega wielu zmianom. Widać coraz większe braki kadrowe oraz zainteresowanie pracownikami wyspecjalizowanymi w konkretnych branżach. Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na fachowców jest zatrudnianie osób zza wschodniej granicy, którzy z determinacją i zaangażowaniem podejmują prace w polskich firmach.
Przedsiębiorcy często borykają się z rotacjami wśród pracowników, co może znacząco destabilizować strukturę organizacyjną firmy, niekorzystnie wpływać na atmosferę wśród współpracowników i wywoływać ogólny niepokój. Pozyskanie pracownika, którego kwalifikacje będą odpowiadać specyfice danego stanowiska, a także oczekiwaniom pracodawcy, nie jest łatwym zadaniem. Nabór wymaga sporo czasu i precyzji, ale nie zawsze bywa trafny. Dlatego warto skorzystać z usług outsourcingowych i zostawić to profesjonalistom takim jak UKR PLUS Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmuje się procesem rekrutacji pracowników z Ukrainy. Rzetelnie realizujemy zlecone nam zadania w ramach outsourcingu, pozyskując najbardziej doświadczoną i pożądaną kadrę specjalistów i dbając o satysfakcję Klientów z wykonywanych dla nich usług.

Co zyskują nasi Klienci?

– zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę najlepszych fachowców, weryfikując ich wiedzę i kompetencje
– nasi pracownicy to doświadczony personel, dzięki czemu proces ich wdrożenia jest zdecydowanie krótszy i mniej kosztowny
– rekomendujemy wyłącznie sprawdzonych, rzetelnych i odpowiedzialnych pracowników, zmniejszając w ten sposób zjawisko rotacji kadrowych
– dążymy do zapewnienia ciągłości i optymalizacji procesów produkcyjnych
– zatrudnienie pracowników z Ukrainy w oparciu o umowę zlecenie eliminuje koszty związane z nadgodzinami, urlopami, chorobowymi czy PFRON
– zwiększenie zatrudnienia ukraińskiego personelu pozytywnie oddziałuje na motywację polskich pracowników
– pracownicy z Ukrainy są niezwykle zdeterminowani, zaangażowani i gotowi do pracy w wymiarze wykraczającym poza dobowe, tygodniowe czy miesięczne normy czasu
– zajmujemy się wszystkimi kwestiami administracyjno-prawnymi związanymi z zatrudnieniem obcokrajowca

Jesteśmy profesjonalnym i solidnym partnerem oferującym usługi podwykonawcze realizowane przez najlepszy zespół specjalistów z Ukrainy. Sprawdź nas i przekonaj się sam!
Zachęcamy do kontaktu, zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług!
Zapytaj o ofertę

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy albo zatrudnieniem pracowników? Napisz do nas!

Poznaj nasz zespół

To my dokładamy wszelkich starań, aby Twoje sprawy szły we właściwym kierunku.
Volodymyr Panchuk

Volodymyr Panchuk

Prezes Zarządu
Tel: +48 733 280 180 Email: volodymyr@ukrplus.pl
Oleksandr Panchuk

Oleksandr Panchuk

Wiceprezes Zarządu
Tel. +48 733 280 182 Email: oleksandr@ukrplus.pl
ul. Śląska 21/216
81-319 Gdynia
woj. pomorskie
POLSKA

REGON: 366628344
NIP: 586-231-50-23
KRS: 0000664541
biuro@ukrplus.pl
Volodymyr Panchuk - Prezes Zarządu
tel. 733 280 180
volodymyr@ukrplus.pl
Oleksandr Panchuk - Wiceprezes Zarządu
tel. 733 280 182
oleksandr@ukrplus.pl